Hakkımızda

10 yıllık tecrübenin ardından 2006 yılında kurulmuş olan firmamızla dünyada doğal dengenin bir sonucu var olan zararlıları önleme ve mücadele hizmetlerinin artan önemi ve hızına paralel olarak çözümsüzlüklere çözüm olmak, müşterilerimizin faaliyetlerine artı değer kazandırmak amacıyla yola çıkmıştır.

ÇÖZÜM İLAÇLAMA olarak, müşteri odaklı tutum ve anlayışla zararlılar ile mücadele ve kontrol yöntemleri konusunda başarı ve söz sahibi olma yolunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu bağlamda yasal olarak tüm yükümlülüklerimizi bilerek ve üstlenerek profesyonel olarak Pest Kontrol ve İlaçlama konusunda nitelik taşıyan bir firma olarak çalışmaktayız. TSE ve İSO belgelerine sahip bir firmayız. firmamız fümigasyon belgesinede sahip olup tüm fümige işlemlerinde uzman personel ile işini EN iyi şekilde yapıp ürünlerinizin sağlıklı şekilde ulaşması gereken yerde açılımını yapıp teslimatınızı oluşturabilirsainiz. Fümigasyon ve ilaçlama hizmetleri için bizden fiyat almayı unutmayın!!!

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Çözüm olarak hizmet anlayışımız yaşam ve çalışma alanınızda ortaya çıkabilecek zararlıya karşı riskleri teşhis ederek koruyucu önlemler sunmaktadır. Önceden alınan koruyucu önlemlerle yaşam ve çalışma alanlarınızda zararlıların barınma, çoğalma ve zararları engellemekle beraber bunlar belgelenmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hedef müşteri memnuniyeti olduğu için çalışmaya başladığımız müşterilerimiz de mevcut sorunlar bitinceye kadar sık ve sürekli hizmet vermeyi tercih etmekteyiz. Tekrar sorun yaşandığında en kısa zamanda ücretsiz hizmet vermekteyiz.

 

HİZMET SONRASI RAPORLAMA

Personelimizin gerçekleştirdiği hizmetler sonrası tespit, işlem, önlem ve tavsiyeler noktasında hizmet raporu düzenlenmektedir. 3 Ay sonunda müşterimize trend raporu (analizleri) grafik üzerinden çıktı halinde mail olarak iletilmektedir.

PERSONEL EĞİTİMİ

Müşteri memnuniyeti ve daha iyi hizmet noktasında öncelikli olarak personelimize periyodik olarak eğitimler verilmekte ve bu eğitimlerin sonucu olarak müşterilerimize daha kalıcı ve yönlendirici bilgilerde Pest Kontrol noktasında kaliteli hizmet verilmektedir.

Misyonumuz

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

 • Müşterilerimizin gözünde saygınlık kazanmayı ve bu saygıyı her zaman korumayı temel amaçlarımızdan biri olarak benimseriz.
 • Rakip firmalar hakkında asla olumsuz yorum yapmayız.
 • Hiçbir zaman kurum, görev, unvan ya da iş tanımımızı bahane ederek Müşteri memnuniyeti ilkelerine aykırı davranmayız.
 • Durum ve koşul ne olursa olsun müşteri memnuniyetinin sağlanması için birbirimize destek veririz.

DOĞRU VE ZAMANINDA BİLGİLENDİRME

 • Müşterilerimizin zaaflarından yararlanmaz, kar amacı güderek Müşterilerimize eksik ya da yanlış bilgi vermeyiz.
 • Kalite ve hizmet anlayışımızı Müşterilerimizle paylaşmaya özen gösteririz.
 • Her zaman güler yüzlü, saygılı ve nazik davranmaya çok önem veririz.
 • Müşterilerimize hitap ederken özenli davranır, samimiyetin, mesuliyetin ve ciddiyetin sınırını iyi ayarlarız.
 • Görevimiz ne olursa olsun, her zaman Müşteri odaklı çalışırız.
 • Müşterilerimize özel ve önemli olduklarını hissettirmeyi hedefleriz.
 • Müşterilerimizle ilgilenemediğimiz durumlarda bile, ne zaman ilgilenebileceğimiz hakkında bilgi veririz.
 • İyi bir dinleyiciyizdir, empati kurmasını biliriz. Müşterilerimizle konuşurken sözünü kesmeyiz, tüm dikkatimizi onlara vererek ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya çalışırız.
 • Çalan bir telefonu açtığımızda, iletilecek konunun sorumluluğunu üstlendiğimizi memnuniyetle kabul ederiz.
 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde karşılar; sunduğumuz hizmetin aksamaması için gerekli planlamayı yapar, öncelikleri belirleriz.
 • Sunulan ürün ve hizmetler konusunda bilgi sahibi olup, kendimizi sürekli geliştirmek ve yetkinliğimizi artırmak için çalışırız.
 • Tüm işlemleri tamamladıktan sonra, Müşterilerimizin başka bir talebi olup olmadığını mutlaka sorarız.
 • Teşekkür etmeyi asla unutmayız.
 • Bugün ve yarın ilkelerimizden ödün vermeyeceğimize söz veriyoruz!

Vizyonumuz

İLKELERİMİZ

Müşterilerimizi varlığımızın en önemli sebebi biliriz. Yeni Müşterileri ulaşmamız ya da kaybetmemizde onların büyük rol oynadığının bilincindeyiz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlı olur, doğru tespitlerle onlara gösterdiğimiz itinayı gösteririz. Ürünümüzü veya hizmetimizi sattıktan sonra da memnuniyetinin devam etmesi için elimizden geleni yapmak zorundayız. Sadece ürün ve hizmet sunmanın yetmeyeceğini bilir, Müşterilerimize her zaman büyük bir saygı duyarız. Müşteri memnuniyeti en temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak ve beklentilerini karşılamak için en üstün ve mükemmel hizmeti vermeyi ilke edindik. Fark oluşturmak, büyümek ve kâr etmek için müşteri memnuniyetinin şart olduğunu unutmayız.Hizmet kalitemizin ve Müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın ötesinde, üstün performans göstermeyi hedefleriz. Tüm Müşterilerimizin, koşulsuz olarak kaliteli hizmet alma hakkına sonuna kadar saygı duyarız. İstisnasız tüm Müşterilerimiz karşısında hizmet kalitemizden taviz vermemeyi temel ilke olarak benimseriz. Müşterilerimizin duygu ve düşüncelerini anlamamız gerektiğinin bilinciyle görevimizi yaparız. En yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve bağlılık oluşturmak; Müşterilerimizin ÇÖZÜM İLAÇLAMA benim için çalışır ve gerçekleştirir, kendimi ÇÖZÜM İLAÇLAMA ile güvende hissederim.” demesini sağlamak için tüm performansımızla çalışırız.

Bilgi almak için
bizimle iletişime
geçebilirsiniz.