Online Katalog ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z.

├ťr├╝n Kategorisi

├ťr├╝n Detay─▒!

Böcek ─░laçlama Servisleri ─░le ilgili Tüm Detaylar
ÇÖZÜM  ─░LAÇLAMA Günlük ya┼čant─▒da ev ve i┼č yerlerinde s─▒kça görülen hamam böce─či, kalorifer böce─či, tahtakurusu, bit, kene, güve, karasinek, sivrisinek gibi böcek türleri ve fare gibi kemiricilere kar┼č─▒ verilen sava┼č─▒n insan sa─čl─▒─č─▒ ve çevre üzerinde zararl─▒ olmamas─▒ gerekir. Böcek ve kemirgenleri hangi ko┼čullarda ne ┼čekilde ve ne zaman üreyip ço─čald─▒klar─▒ bilinmemesi, profesyonelce ve bilinçli bir ┼čekilde yap─▒lmayan ilaçlaman─▒n yarar yerine zarar getirece─či aç─▒kt─▒r. Çözüm  ─░laçlama olarak yapt─▒─č─▒m─▒z i┼čin hassasiyetinin fark─▒nday─▒z. 
 
Ayr─▒ca bu böcek ve ha┼čere türleri sar─▒l─▒k, tifüs, tifo ve s─▒tma gibi hastal─▒klar─▒n olu┼čmas─▒na ve yay─▒lmas─▒na ka┼č─▒nt─▒, böcek ─▒s─▒r─▒─č─▒, k─▒zarma, a─čr─▒ gibi fiziksel ┼čikâyetlerin olu┼čmas─▒na da neden olurlar. 
 
Bu gün dünyada bulunan 6 - 10 milyon de─či┼čik türdeki milyarlarca böce─čin büyük bir ço─čunlu─ču insan ya da hayvanlarda hastal─▒─č─▒ neden olan mikroplar─▒ vücutlar─▒nda do─čal olarak ta┼č─▒maktad─▒rlar. Ayn─▒ gezegeni payla┼čt─▒─č─▒m─▒z bu kadar çok canl─▒n─▒n kontrol alt─▒nda tutulmas─▒ önemlidir. Çözüm  ─░laçlama olarak Dünya Sa─čl─▒k Örgütü (WHO) taraf─▒nda onaylanm─▒┼č ve T.C Sa─čl─▒k Bakanl─▒─č─▒ taraf─▒ndan izin verilmi┼č; insan sa─čl─▒─č─▒na etkisi en az ancak ha┼čereler üzerinde ölümcül etkisi olan ilaçlar─▒ kullanmaktad─▒r. 
Uygulama Alanlar─▒m─▒z 

 
* Ev- Konut ─░laçlama * Apartman - Site ─░laçlama * Lokanta - Cafe - F─▒r─▒n ─░laçlama * Otel - Pansiyon - Villa ─░laçlama * ─░┼č yeri - Fabrika ─░laçlama * Ma─čaza - Market ─░laçlama * Sa─čl─▒k Merkezi - Hastane ─░laçlama * Kamu Kurumlar─▒ ─░laçlama * Yat – Gemi ilaçlama vb. insanlar─▒n ya┼čad─▒─č─▒ heryerde ilaçlama hizmeti vermekteyiz
Çözüm  ─░laçlama Halk Sa─čl─▒─č─▒ Alan─▒nda Ha┼čerelere Kar┼č─▒ ─░laçlama konusunda hizmet sunan; T.C. Sa─čl─▒k Bakanl─▒─č─▒’nca verilen ─░zin Belgesine haiz profesyonel bir kurulu┼čtur.
 

├ťr├╝n Resimleri