Online Katalog ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z.

├ťr├╝n Kategorisi

├ťr├╝n Detay─▒!

Böcek ─░laçlama Firmalar─▒
 
EV─░N─░Z─░ SARAN HAMAMBÖCEKLER─░NE KES─░N ÇÖZÜM
Havalar─▒n ─▒s─▒nmas─▒ ile birlikte ne yaz─▒k ki evlerimizde ve i┼čyerlerimizde ha┼čeratlarla kar┼č─▒la┼čmak kaç─▒n─▒lmazd─▒r. Özellikle hamam böce─či ve kar─▒ncalar kullan─▒m alanlar─▒m─▒z─▒n birçok yerinde bulunurlar.
Hamam böceklerinin ya┼čam süreleri ortalama alt─▒ ayd─▒r. Yumurtalar─▒n─▒ ölürken bile b─▒rakabilen hamam böceklerinin her yumurtlamas─▒ndan ortalama iki yüze yak─▒n yavru böcek olu┼čur. ─░nsanlara direk zarar vermezler ancak genellikle la─č─▒mlarda üredikleri için orada bulunan tüm zararl─▒ virüsleri ta┼č─▒rlar. Kabuklar─▒ oldukça sa─člam olan hamam böcekleri bu nedenle s─▒cak ve so─čuktan etkilenmezler.
Yüksekten uçabildikleri gibi düz duvara da rahatl─▒kla t─▒rmanabilirler. 1.5 mm delik olan her yerden rahatl─▒kla geçebilirler. Açl─▒─ča 20 gün dayanabilirler susuzlu─ča ise bir hafta. Hamam böceklerinin yap─▒sal olarak rejenerasyonu oldukça yüksektir.
Bu nedenle kafalar─▒ dahi kopsa ya┼čayabilirler. Hem üredikleri yerler hem de gezdikleri yerler nedeni ile oldukça tehlikeli mikroplar─▒ ta┼č─▒yan hamam böcekleri ayr─▒ca görüntüleri neden ile de oldukça mide buland─▒r─▒c─▒d─▒r. Hamam böcekleri ve yumurtalar─▒ndan ar─▒nmak için özellikle bahar aylar─▒nda böcek ilaçlama firmalar─▒ aras─▒ndan biri ile anla┼čarak daire ev ya da i┼čyerimizi ilaçlatmak sadece hamam böceklerinden de─čil tüm di─čer ha┼čerelerden de kesin olarak kurtulmam─▒z─▒ sa─člar.
 

├ťr├╝n Resimleri