Online Katalog ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z.

├ťr├╝n Kategorisi

├ťr├╝n Detay─▒!

ATA┼×EH─░R Ha┼čere(Böcek) ─░laçlama

─░stanbul’un her yan─▒nda hizmet verdi─čimiz gibi ATA┼×EH─░R’in ─░laçlama i┼člemlerini de bizler sa─člamaktay─▒z. Ba┼čar─▒l─▒ ve tecrübeli bir ilaçlama firmas─▒ olarak pek çok farkl─▒ uygulamada bulunabilmekte ve mü┼čteri memnuniyetini sonuna kadar sa─člamaktay─▒z. Bununla beraber kullan─▒lan ilaçlardan teknolojik aletlere kadar her bir detayda da en iyi seçimlerde bulunmaktay─▒z.
 
Böcekler (pire, bit, fare, kar─▒nca, akrep, hamam böce─či vb.) ile ilgili ba┼č─▒ dertte olan herkes için ÇÖZÜM ─░LAÇLAMA yard─▒ma ko┼čmaktad─▒r. Fare, akrep, pire ya da hamam böcekleri gibi rahats─▒z edici canl─▒lardan kurtulmak için ATA┼×EH─░R'de ─░laçlama hizmetlerini profesyonel bir ┼čekilde sunmaktay─▒z. Hele ki y─▒llar─▒n verdi─či birikim ve tecrübe ile yoluna devam eden ekiplere sahip oldu─čumuz için bu alanda güvenilir bir ilaçlama firmas─▒ olarak tan─▒nmaktay─▒z.
 
Merkez ofisimiz ATA┼×EH─░R'dedir. Ofislerde, evlerde ya da sosyal ortamlarda her yere ula┼čan ve sorunu çözen kurumsal ilaçlama firmas─▒ olarak böcek ilaçlama konusunda en profesyonel ad─▒mlar─▒ at─▒yoruz. Ha┼čere kontrol i┼člemleri yapt─▒rmak için, ister do─črudan ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak için uygun fiyatlar─▒ da dü┼čünerek bizlere ula┼čabilirsiniz. Uygun ─░laçlama fiyat─▒ bak─▒m─▒ndan, do─čru ilaçlar─▒ kullanma konusunda ve ha┼čerelere ÇÖZÜM olan firmam─▒z ATA┼×EH─░R ilaçlama firmalar─▒ aras─▒nda da bu yönü ile bir numaray─▒z.
 
ATA┼×EH─░R ilaçlama servisimiz ATA┼×EH─░R'in tüm mahallelerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. ATA┼×EH─░R ilaçlama servisimiz; toz piresi ilaçlama, hamam böce─či ilaçlama, oryantal hamam böce─či ilaçlama, Amerikan hamam böce─či ilaçlama, kahverengi hamam böce─či ilaçlama, termit ilaçlama, fare ilaçlama, ç─▒yan ilaçlama, k─▒rkayak ilaçlama, salyangoz ilaçlama, güve böce─či ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tatarc─▒k sine─či ilaçlama, , tahta kurdu ilaçlama, karasinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, kene ilaçlama, akar ilaçlama, ar─▒ ilaçlama, gümü┼čcül böce─či ilaçlama, pire ilaçlama hizmetlerini vermektedir.
 
Unutmay─▒n, bize bir telefon kadar yak─▒ns─▒n─▒z. Mutlu mü┼čteriler hizmetten memnun olan mü┼čterilerdir.
 

Tel.: 0216 470 80 58 Fax.: 0216 470 80 59 WhatsApp: 0554 818 92 45

├ťr├╝n Resimleri