Online Katalog ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z.

Kurumsal

Hakk─▒m─▒zda

       10 y─▒ll─▒k tecrübenin ard─▒ndan 2006 y─▒l─▒nda kurulmu┼č olan firmam─▒zla dünyada do─čal dengenin bir sonucu var olan zararl─▒lar─▒ önleme ve mücadele hizmetlerinin artan önemi ve h─▒z─▒na paralel olarak çözümsüzlüklere çözüm olmak, mü┼čterilerimizin faaliyetlerine art─▒ de─čer kazand─▒rmak amac─▒yla yola ç─▒km─▒┼čt─▒r.
 
    ÇÖZÜM ─░LAÇLAMA olarak, mü┼čteri odakl─▒ tutum ve anlay─▒┼čla zararl─▒lar ile mücadele ve kontrol yöntemleri konusunda ba┼čar─▒ ve söz sahibi olma yolunda çal─▒┼čmalar─▒m─▒z─▒ yürütmekteyiz. Bu ba─člamda yasal olarak tüm yükümlülüklerimizi bilerek ve üstlenerek profesyonel olarak Pest Kontrol ve ─░laçlama konusunda nitelik ta┼č─▒yan bir firma olarak çal─▒┼čmaktay─▒z. TSE ve ─░SO belgelerine sahip bir firmay─▒z. firmam─▒z fümigasyon belgesinede sahip olup tüm fümige i┼člemlerinde uzman personel ile i┼čini EN iyi ┼čekilde yap─▒p ürünlerinizin sa─čl─▒kl─▒ ┼čekilde ula┼čmas─▒ gereken yerde aç─▒l─▒m─▒n─▒ yap─▒p teslimat─▒n─▒z─▒ olu┼čturabilirsainiz. Fümigasyon ve ilaçlama hizmetleri için bizden fiyat almay─▒ unutmay─▒n!!!
 
NASIL ÇALI┼×IRIZ?
     Çözüm olarak hizmet anlay─▒┼č─▒m─▒z ya┼čam ve çal─▒┼čma alan─▒n─▒zda ortaya ç─▒kabilecek zararl─▒ya kar┼č─▒ riskleri te┼čhis ederek koruyucu önlemler sunmaktad─▒r. Önceden al─▒nan koruyucu önlemlerle ya┼čam ve çal─▒┼čma alanlar─▒n─▒zda zararl─▒lar─▒n bar─▒nma, ço─čalma ve zararlar─▒ engellemekle beraber bunlar belgelenmektedir.
 
MÜ┼×TER─░ MEMNUN─░YET─░                                    
    Hedef mü┼čteri memnuniyeti oldu─ču için çal─▒┼čmaya ba┼člad─▒─č─▒m─▒z mü┼čterilerimiz de mevcut sorunlar bitinceye kadar s─▒k ve sürekli hizmet vermeyi tercih etmekteyiz. Tekrar sorun ya┼čand─▒─č─▒nda en k─▒sa zamanda ücretsiz hizmet vermekteyiz.
 
H─░ZMET SONRASI RAPORLAMA                                                           
    Personelimizin gerçekle┼čtirdi─či hizmetler sonras─▒ tespit, i┼člem, önlem ve tavsiyeler noktas─▒nda hizmet raporu düzenlenmektedir. 3 Ay sonunda mü┼čterimize trend raporu (analizleri) grafik üzerinden ç─▒kt─▒ halinde mail olarak iletilmektedir.
 
PERSONEL E─×─░T─░M─░
     Mü┼čteri memnuniyeti ve daha iyi hizmet noktas─▒nda öncelikli olarak personelimize periyodik olarak e─čitimler verilmekte ve bu e─čitimlerin sonucu olarak mü┼čterilerimize daha kal─▒c─▒ ve yönlendirici bilgilerde Pest Kontrol noktas─▒nda kaliteli hizmet verilmektedir. 
 
 
 
 
 
Anasayfa               ─░leti┼čim