Online Katalog ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z.

├ťr├╝n Kategorisi

├ťr├╝n Detay─▒!

Tatarc─▒k, küçük yap─▒l─▒, üzeri, gövdesi s─▒k k─▒llarla örtülü, donuk sar─▒ renkli, 3 mm boyunda kanatl─▒ bir ha┼čeredir. Genellikle, hayvan bar─▒naklar─▒nda, ma─čaralarda ve eve gibi ya┼čam alanlar─▒n─▒n lo┼č bölümlerinde bar─▒nmaktad─▒r. Bu canl─▒lar, gün içinde çok ortaya ç─▒kmamakla birlikte, ak┼čam ve gece saatlerinde ortaya ç─▒karlar. Geceleri, insan ve çe┼čitli hayvanlar─▒n kanlar─▒n─▒ emmeleri en zararl─▒ özellikleri olarak yorumlanabilir. Di┼či tatarc─▒k sinekleri kan emmektedir. Bu ┼čekilde, maalesef, kan yoluyla bula┼čan hastal─▒klar─▒n yay─▒lmas─▒na neden olmaktad─▒r.
 
Sineklerin kan emmesi, k─▒zar─▒kl─▒k ve ka┼č─▒nt─▒ olarak ortaya ç─▒kabilir. Yakla┼č─▒k olarak 2 gün kadar ka┼č─▒nmalar ya┼čan─▒r. Rahats─▒zl─▒klar ise, bulant─▒, terleme, ate┼č gibi belirtilerle görülmektedir.  Bunun yan─▒nda, çe┼čitli yiyeceklere konduklar─▒nda, önemli mikrop ve bakterilerin yay─▒lmas─▒na neden olmaktad─▒rlar.
 
Bu istenmeyen durumlar─▒n ya┼čanmamas─▒ için mutlaka, özellikle bu canl─▒lar─▒n üreme yerleri olan batakl─▒k ve çamurluklar─▒n kurutulmas─▒ gerekmektedir. Öte yandan, evlerin etraf─▒ da ve iç mekânlar─▒n da uzman personel taraf─▒ndan detayl─▒ ┼čekilde ilaçlanmas─▒ çok önemlidir. Bunun için firmam─▒z en kaliteli ilaçlar─▒ ve deneyimli personeli ile sizleri beklemektedir.
Ev içine, hayvan bar─▒naklar─▒na ve di─čer bar─▒nma alanlar─▒na kal─▒c─▒ püskürtme yaparak mücadele edilir.
 

├ťr├╝n Resimleri