Online Katalog ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z.

├ťr├╝n Kategorisi

├ťr├╝n Detay─▒!

   Böcek ile mücadele etmek zordur ve böcek görüldü─čü durumlarda müdahale edilmesi mikrop ta┼č─▒ma olas─▒l─▒─č─▒ sebebiyle sak─▒ncal─▒d─▒r. Bu sorunu sizin için  profesyonel böcek ilaçlama ┼čirketleri çözüm ilaçlama taraf─▒ndan yard─▒m al─▒nmal─▒d─▒r. Bilinçsizce yap─▒lan böcek ilaçlamas─▒ insan sa─čl─▒─č─▒na zarar verebilir. Özellikle s─▒v─▒ ilaçlamalar yok edilmesi zor ha┼čereler için kullan─▒ld─▒─č─▒ndan daha etkili ilaçlama tekni─čidir fakat   insan tenine temas─▒ durumunda ciddi sa─čl─▒k sorunlar─▒na sebep olabilir. Bunun d─▒┼č─▒nda ilaçlamalar─▒n da yanl─▒┼č ha┼čere türüne kar┼č─▒ uygulanmas─▒ durumunda baz─▒ böcekler ba─č─▒┼č─▒kl─▒k kazanabilir ve dirençleri artacak olan böcekten kurtulmak daha da zorla┼č─▒r. ─░laçlama konusunda uzman, e─čitimli ekiplerce çal─▒┼čan, Sa─čl─▒k Bakanl─▒─č─▒'ndan ruhsatl─▒ firmalar taraf─▒ndan  yard─▒m al─▒nmas─▒ sa─čl─▒─č─▒n─▒z aç─▒s─▒ndan daha do─čru olacakt─▒r. Tahta kurusu ile mücadele, pire ile mücadele ya da bu tür ha┼čere gruplar─▒ ile mücadele kokulu ilaçlarla yap─▒lmal─▒d─▒r. Hamam böcekleriyle, kalorifer böce─čiyle, sineklerle, örümceklerle, karafatma vb. ha┼čerelerle mücadele kokusuz ilaçlarla olur. Jel ilaçlama hamam böce─či, kalorifer böce─či gibi ha┼čereler için etkilidir. Jel ilaçlama kokusuz, insan sa─čl─▒─č─▒na kesinlikle zarar vermeyen ilaçlama ┼čeklidir. Kokusuz s─▒v─▒ ilaçlamada veya jel ilaçlama da mekan─▒ terk etmeye gerek yoktur. Fare ile mücadele ise, kokusuz ilaçlarla yap─▒l─▒r ve bu durum için herhangi bir haz─▒rl─▒k gerektirmez.
 
   Sa─čl─▒n─▒z için zararl─▒ bu tür böcek , ha┼čere ve kemirgenler insan sa─čl─▒─č─▒ için ciddi sorunlar yaratabilir. Etrafa b─▒rakt─▒klar─▒ salya ve d─▒┼čk─▒larla bula┼čt─▒rd─▒klar─▒ mikroplar d─▒┼č─▒nda, ev, i┼č yeri veya f─▒r─▒n, hastane, okul gibi yerlerdeki e┼čyalara verdikleri zararlarla da maddi kay─▒plar olu┼čtururlar. Tüm bu zararlar─▒n önlenmesi amac─▒yla böcek ilaçlama ┼čirketleri ile irtibat kurulmal─▒d─▒r. Her böcek türünün boyutu de─či┼čik olabilir ama verebilecekleri zararlar boyutlar─▒yla alakal─▒ de─čildir. Örne─čin pire, gözle görülemeyecek derecede ufak bir ha┼čeredir ancak üzerinde bulundu─ču canl─▒n─▒n kan─▒n─▒ emerek beslendi─činden ölümlere dahi sebep olabilir. Bu ha┼čere ile mücadele de di─čerlerinde oldu─ču gibi oldukça önemlidir ve asla ihmal edilmemelidir.
 
   ─░nsanlar böceklerin verebilecekleri zararlara kar┼č─▒ bilinçli olmad─▒klar─▒ndan böcek gördükleri durumlarda bireysel olarak hareket etmeye çal─▒┼č─▒rlar. Ancak bu oldukça tehlikeli bir durumdur. Baz─▒ ki┼čiler de d─▒┼čar─▒dan kolayl─▒kla temin edebilecekleri böcek ilaçlar─▒ kullanarak böceklerden kurtulmak isterler. Bu da büyük zaman kayb─▒ndan ba┼čka bir sonuç vermeyecektir. Hatta yanl─▒┼č ilaç kullan─▒lmas─▒ durumunda böcekler direnç kazanabilir. Uzman ekiplerce çal─▒┼čan böcek ilaçlama firmalar─▒ ile irtibat kurularak do─čru ilaçlama yard─▒mlar─▒ almak sa─čl─▒─č─▒n─▒z ve zaman─▒n─▒z aç─▒s─▒ndan en do─črusu olacakt─▒r.
 
 
 
Geri               Anasayfa              ─░leti┼čim

├ťr├╝n Resimleri